Dış DekorasyonGenel

Dış Cephe Boyası : 0 262 606 02 29

Dış çephe boyası    Boyama hizmetleri için bizi arayın, fikriniz olsun

Dış Cephe Boyası

Dış cephe boyası nedir?

Dış cephe boyası, evler, apartmanlar, villalar gibi dış mekan işlerini boyamak için kullanılan özel bir tür su boyasıdır … Sürekli yağmur, hava, toz gibi çevresel etkilere maruz kaldığı için Dış cephe boyası sertliğe dayanıklı olma avantajına sahiptir, UV ışınlarına karşı yosun, su yalıtımı, yalıtım, duvarların çok etkili bir şekilde soyulmasını önler.

Dış cephe boyası nasıl kullanılır

Birçok kişi dış cephe boyası satın alır, ancak duvarın bu kadar güzel ve etkili bir şekilde nasıl boyanacağını bilmez. Burada sizinle paylaşacağız

  • Dış duvarları boyamadan önce ilk ve en önemli şey duvar yüzeyinin düz ve pürüzsüz olması gerektiğidir. Pürüzsüz, düz duvar yüzeyi sadece boyalarınızın yüzeye yapışmasına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda uygulanan boya miktarını da önemli ölçüde azaltır.
  • Dış boyayı boyamadan önce, dış cephe boyamadan önce binanın duvar yüzeyinin çok kuru olduğundan emin olun. Duvar nemliyse ve siz de boya yapıyorsanız, boya yapışmaz ve kolayca şişmeye ve küfe neden olur. Bu yüzden dış mekan boyamak istiyorsanız, çok güneşli havalarda günlerde inşa edilmesi gerekir.

Dış cephe boyaları için mastik tozu kullanmaktan kaçınmalısınız. Ucuz boya kullanmamak en iyisidir.

  • Dış boya işlemi, uygulamacı aşağıdaki adımlara kesinlikle uymalıdır: yüzey boyasına eşit olarak yardımcı olmak ve uygulanan kaplama miktarını azaltmak için astar en az 2 kez boyanmalıdır. Dış mekan kaplamalarına gelince, her yatırımcının finansmanına bağlı olarak 1-2 katman yapabilirsiniz.
  • Dış cephe boyasının ne zaman not edilmesi gereken son şey, astarın son kat boyamadan önce tamamen kuruması gerektiğidir. Kesinlikle arka arkaya boya yok. Acele bir zaman durumunda, uygulamada da birkaç saat mesafeyi sağlamalıdır, astara dokunduktan sonra artık yapışkan hissetmez, ardından dış renk boyayı uygulayın.
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

google.com, pub-5927341824601112, DIRECT, f08c47fec0942fa0google.com, pub-5927341824601112, DIRECT, f08c47fec0942fa0