Zemin Kaplama

fayans kullanım alanları :

Seramik karolar her yere yerleştirilebilir. Özellikle koridorlar ve giriş şeritleri gibi kullanıcılar tarafından yoğun bir şekilde işgal edilen zeminlerde. Ayrıca, zeminler banyoda ve mutfakta olduğu gibi neme ve lekelere maruz kaldığında da seçilir. Ayrıca, özellikle sırlı olan seramik karolar lekeleri emmez ve temizlenmesi çok kolaydır

Seramik fayanslar parkurlar, teraslar, teraslar, avlular, havuz alanı vb. Gibi iç ve dış mekanlara yerleştirilir. Örneğin İspanya gibi bazı alanlarda bir binanın yüzeyleri tamamen kaplıdır. fayans ve mozaik.

Karoların boyutu, karolar arasındaki mesafe ve derz rengi nihai estetik etkiyi önemli ölçüde etkiler. Fayansların renkleri ve dokusu, duvarların ve tavanın dekorasyon stiline, mobilyalarına, kumaşlarına ve renklerine uymalıdır.

Genel olarak, küçük karolar küçük alanlara en iyi uyurken büyük karolar büyük alanlara sığar. Eklemin rengi de önemli bir rol oynar. Rengi karoların renklerine benziyorsa, zemin daha düzgün görünür ve derzler soluk bir esrar oluşturur. Öte yandan, eklemlerin rengi fayansların renginin tersiyse, eklemlerin esrar baskın eleman haline gelir ve fayanslar arka planı oluşturur.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

google.com, pub-5927341824601112, DIRECT, f08c47fec0942fa0