Mezar Hizmetleri

Mezar Bakım Hizmetleri Kocaeli: 0 262 606 02 29

Mezar Bakım Hizmetleri Kocaeli

Mezar Bakım Hizmetleri, hangi dine ve hangi mezhebe ait olursanız olun ihtiyaç duyulan hizmetler arasında gelmektedir. Özellikle İstanbul gibi büyük metropol şehirlerde günün yorgunluğu, hayatın stresi derken yaşayanların bile birbirini ziyaret etmesi zor bir şehirde mezlarlıklarla bir türlü ilgilenilememektedir. Bu ölen kişileri önemsememek değil sadece bu bakımın herkes tarafından kolay kolay yapılamayacağından kaynaklanmaktadır. Herkes mezarlık ziyaretinde ölmüşlerinin mezarlığının bakımlı olmasını diler. Mezar taşı temiz, üzerinde mevsim çiçekleri açan bir mezarlığın belki ölüye faydası olmayabilir ama manevi olarak size huzur verecektir. Mezar bakımları bu yüzden özellikle toplumumuz için çok önemlidir.

Mezar Bakım Hizmetleri Nasıl Yapılır ?

Mezar bakım hizmetleri kapsamında , mezar bakımı öncelikle bu işte uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Mezar bakım hizmetlerinin birkaç farklı şekli bulunmaktadır. Bunlardan birincisi, genel temizliktir. Mezar temizliği yapılırken öncelikle yabani otlar temizlenir, toprakta azalma var ise o tamamlanır. Bundan sonra ise mezar taşının temizliğine sıra gelmektedir. Mezar taşları mezarın temizliğine göre ya su jeti ile yada özel fırçalar ile beyazlatılır. Aynı zamanda mezar taşı üzerindeki boyalarda bir yıpranma olursa o yazılarda tekrardan üzerinden boya geçilerek yenilenilir. Bundan sonra ise çiçeklendirme işlemine geçilmektedir. Mezarın üzeri mevsim çiçekleri ile donatılır. Bu işlemlerden sonra istenilirse mezar sahibine , mezarın son bir fotoğrafı atılabilir.

Mezar Bakım Hizmetleri Hangi Periyotta Yapılır ?

Mezar bakım hizmetleri aslında yıllık anlaşmalar ile yapılmaktadır. Yıllık mezar bakım hizmeti anlaşması karşılığında mezarınızın belli dönemlerde ziyaret edilir, genel bakımı yapılır, mevsim çiçekleri ile çiçeklendirilir. Bu şekilde mezarınız yıl boyunca gelecek ziyaretçiler için hazır olmuş olur. Özellikle bayramlardan önce yapılan bakımlar ile arife günkü ziyaretlerde veya sene-i devriye ziyaretlerinde mezarlık tüm ziyaretçiler için hazır sayılır. İsterseniz bu mezar bakım hizmetini sadece özel günler için talep edebileceğiniz gibi günlük olarak ta talep edebilirsiniz. Sizler her ne kadar uzakta olursanız olun ölmüşlerinizin mezarlığı her zaman bakımlı olacağına emin olabilirsiniz.

Mezar bakım hizmetleri veren firmamız ise, günlük hayatın eziyeti içerisinde sıkışmış olan herkesin imdadına yetişmektedir. O kadar istememize rağmen gerçekleştiremediğimiz mezar temizlik ve ziyaretlerimizi gerçekleştiremez hale gelmekteyiz. İşte tam da bu noktada artık ülkemizde de sıklıkla karşılaşılan bir hizmet akla gelmelidir. Mezar bakım hizmetleri veren birden fazla firmaya rastlamanız mümkündür. Günümüzde artık hemen her konuda bizlere yardımcı olan, günlük hayatımızı kolaylaştıran birçok sektöre rastlamaktayız. Firmamızda bu yeni oluşum olan sektör içerisine hızlı bir giriş yapmış olan ve hizmetlerinde kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadır.

Mezar bakım hizmetlerimiz içerisinde mezarların üzerinde bitmiş yabani otların temizlenmesi, mezarda tahribat var ise tamiratının yapılması, mezar taşlarının üzerindeki kir ve kötü görüntünün özel olarak üretilmiş doğaya zarar vermeyen temizlik malzemeleri ile temizlenmesi bulunmaktadır. Mezar toprağı havalandırılıp, temizlenir, peyzajcımız tarafından ekilecek çiçekler ve model belirlenir veya sizin isteğinize  uygun modelleme veya çiçek ekimleri yapılabilir. Siz de tüm bu hizmetlerin varlığını bilerek huzurlu bir şekilde hayatınıza devam edersiniz. Vicdanınızdan gelen rahatsızlık seslerinin yerini huzurun bulmasını istiyorsanız firmamız ile tanışma vakti gelmiştir.

Mezar bakım hizmetleri için iyi ve uzman bir firma arayışında iseniz şu an tam olarak doğru yerdesiniz diyebiliriz. Firmamızın kullandığı yöntemler ve sonrasındaki bakım hizmetleri neticesinde dünyevi hayattan göç etmiş olan sevdikleriniz için bir görev yerine getirmiş olmaktasınız. Bunu görev olarak görmeniz halinde zaten bu hizmetin arayışında olursunuz. Firmamızdan hizmet almak istediğiniz her an web sitemiz aracılığı ile veya telefonlarımızdan tarafımıza ulaşmanız mümkün olmaktadır.       0 531 089 29 92

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

google.com, pub-5927341824601112, DIRECT, f08c47fec0942fa0google.com, pub-5927341824601112, DIRECT, f08c47fec0942fa0