Petek Asma Tavanın Tercih Edilme Nedenleri

Petek Asma Tavanın Tercih Edilme Nedenleri
İç bölümlerdeki havanın kalitesinin en üst düzeyde taşıyan petek asma tavan sınıfında bu konuda en iyi performansı gösterir ve yangına karşı sert metalden oluşmasından kaynaklı dayanıklıdır. Yangına karşı dayanıklılığı en üst düzeyde olan petek asma tavan tercih edenlerin yüzlerini kara çıkarmıyor.

Petek Asma Tavanın Tercih Edilme Nedenleri

Hava soğurması yüksek olan bu petek asma tavan sisteminin içeride bulunan kötü hava, duman gibi kirli ve baş edilmez havayı rahatlıkla dışarı atarak içeride daima sağlıklı havanın barınmasını sağlar.

Petek kısımların yükünü sahiplenmiş olan taşıyıcı bölgenin, paneller ile eş olmasından kaynaklı olarak iki kısmın kesişim bölgelerinin belli olmayışından kaynaklı kesintisiz bir sade görünüm kazanır. Bu sade görünüm sayesinde estetik açıdan hiçbir önemli husus kaybetmezken dekoratif bir sistem oluşu sayesinde temiz görüntü seven kullanıcıların da gözdesi durumuna gelmektedir.

Kolay temizlenebilir ve kiri muhafaza etmenin minimum olduğu bu petek panellerin yüzeyi sayesinde kolay bir erişim sağlandığı takdirde temizlenmesinde rahatlık en üst derecelere kadar sağlanır ve alt kısma montaj gereksinimlerinin de kolay sökülebilir kısmı sayesinde rahatlıkla erişim sağlanır ve alt kısımda kalan yüzey sayesinde estetik görünümünden herhangi bir şey kaybetmez.

Petek Asma Tavanın Tercih Edilme Nedenleri

Ses sistemlerini dayanıklı yüzeyi sayesinde ağır ve yüksek verebilen bölgeyi rahatlıkla taşır. Işıklandırma konusunda da petek yüzeyi sayesinde rahatlıkla sade ve düz bir ışıtma sağlanabildiği gibi efektif ışık panellerini de dayanıklı yüzeyi sayesinde taşıyarak son derece kullanışlı olduğunu da gösterir.

Petek asma tavanın petek kısımları alüminyumdan üretilir ve bu alüminyum kesimlerin renkleri ince kalınlıktaki renklendirme sistemleriyle kısım boyalandırma sistemine gereksinim duyulmuştur ve de renk tercih kısımları son derece fazla olduğundan kaynaklı kullanıcının ilgisini çeker.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir