Genelİç Dekorasyon

Plastik Lambiri tavan:

Plastik Lambiri tavan panelleri kurulumu ve bakışı çok kolaydır. Özellikle ıslak mekanlarda, PVC Lambiri tavanınızı dekore etmek ve su geçirmez hale getirmek için mükemmel bir alternatiftir. PVC Lambiri panelleri banyo, tuvalet, mutfak, bodrum, garaj ve diğer tüm iç mekanlarda tavan kaplamaları için idealdir.

Plastik Lambiri Tavan özel birleştirme sistemi, özellikle basit ve hızlı bir şekilde kaplanmış tavanlara çok uygundur. Tavan panelleri sürekli olarak monte edilebilir ve herhangi bir uzunlukta köprülenebilir. Tavan spotları kolayca inşa edilebilir. Plastik lambiri tavanları temizlenmesi kolay ve hijyeniktir. Küf yapmaz.

Geleneksel alçı tavanlara kıyasla hızlı ve kolay monte edilebilen ve birçok avantajı olan birbirine kenetli PVC panellerden oluşan bir tavan sistemi. Bir dizi aksesuar panelleri tamamlar ve kenarlara, köşelere ve son işlemlere izin verir. Plastik Lambiri Tavan panelleri için en popüler iki renk Beyaz Parlak ve Beyaz Mat’dır ve bunlar 3000 m ve 5950 m uzunluklarda mevcuttur. Paneller 250 mm genişliğindedir.

Plastik Lambiri Tavanlar aşağıdaki özellik ve faydalardan dolayı popülerlik kazanmaktadır:

 • Anti-mantar
 • Korozyona dayanıklı
 • Resim Gerekmiyor
 • Dayanıklı
 • Temizlemesi kolay
 • Sınıf B / B1 / B2 SANS 428’e göre bir sınıflandırma ile yangın Geciktirici
 • Hafif
 • Termit kanıtı
 • Su geçirmez
 • Bakım gerektirmeyen

Plastik – Dekoratif Tavan Dekorasyonu Pratik bir Seçimdir

Konut dışı binaların (mutfaklar, banyolar, banyolar ve koridorlar) dekore edilmesi için bir seçenek olarak tavan panelleri hızlı, verimli ve en az finansal yatırımla evinizi düzene sokmanın en popüler yoludur. Günümüzde neredeyse her evde plastik PVC lambiri paneller görülmektedir. Ve dürüst olmak gerekirse, popülaritesinin tesadüfi olmadığına dikkat edilmelidir – bu malzemelerin bir takım avantajları sayesinde, vatandaş sayımızın çok fazla olması bu tür tavan kaplamalarını tercih etmektedir.

Plastik PVC panellerin temel avantajı mutlak ekonomikliğidir. Panellerin geniş renk ve doku paleti, onarımdan sonra güncellenen tavanın odanın genel iç kısmına uyumlu bir şekilde sığmasını ve seçilen tarzın birliğini korumasını sağlar. Ayrıca, PVC lambiri tavan kaplamalarının sabitlenmesi çok kolaydır ve montajı da kolaydır – plastik tavan panelleri herkes tarafından bağımsız olarak monte edilebilir, işlem özel bilgi ve beceri gerektirmez. Ek olarak, tavan panelleri bir dizi avantaj ve ayırt edici özellik ile tanımlanır:

 • Polimer yanmayı yeterince desteklemiyor, bu da yangın güvenliğini gösterir;
 • Materyal toksik değildir ve bu nedenle vücut için tamamen güvenlidir – bu işlevselliği ve kullanım alanını büyük ölçüde genişletir;
 • Plastik tavan panellerinin doğru montajı ve çerçeve yapısının uygun şekilde sabitlenmesi, PVC lambiri malzemeden yapılmış tavanı sadece şık ve modern değil aynı zamanda oldukça dayanıklı hale getirecektir (yaklaşık 25-30 yıllık ortalama ömür);
 • mükemmel antistatik özellikler toz ve kirlerin birikmesini önler, plastik paneller bakımda iddiasızdır – ev deterjanları ve sabun ürünleri kullanılarak yıkanabilir; böyle bir tavan kesinlikle hijyeniktir, çünkü bakterilerin, zararlı mikroorganizmaların ve küfün gelişimi ve çoğalması için zayıf bir ortamdır.

Kaplamanın esnekliği, plastik panellerin düşük ağırlığı, yapının iskelet profillerine yapışmasını kolaylaştırarak kurulum tavan çalışmasını en aza indirir.

Plastik Lambiri Asma Tavanın Kurulumu ve İşlem Özellikleri

Plastik lambirinin tavana montajı yüksek düzeyde bir karmaşıklığa sahip değildir ve montaj onarımlarında genellikle meydana gelen toz ve kirleri gidermek için montajı garanti edilir. Tavan plastik kaplamalarını sabitlemeyi planlarken, elektrik kablolarını ve çerçeve ve plakalar arasındaki iletişimi gizleme fırsatını kullanmanız önerilir.

Tavan üzerine panellerin monte edilmesinin hemen hemen her odada (hem yatak odalarında hem de konut dışı odalarda) mümkün olduğunu bilmek faydalıdır, ancak böyle bir tavan döşemeye başlamadan önce, bazı uzaysal kayıpları göz önünde bulundurmaya değer. Uzmanlar – sonlandırıcılar, parlak bir renk tonu ile açık, pastel renkler seçerek yükseklikteki düşüşü görsel olarak telafi eder. Aynı zamanda, tavan yapıları doğrudan monte edilmezse, ancak yaklaşık 45 derecelik bir açıyla, odanın hacimsel alanını arttırmak mümkündür, bu da yükseklik kaybını daha az görünür hale getirecektir.

Plastik bir lambiri tavanın montajı, önceden hizalama yapılmadan ve badana, boya, eski duvar kağıdı vb kalıntılarının eski tavanından sökülmeden yapılabilir. PVC lambiri plakalarını sabitlemeye başlamadan önce, plastik panellerin sabitleme yönünü (odanın girişine paralel, dikey veya çapraz olarak) seçmelisiniz. Bundan sonra, gerekli temel malzemeleri hesaplamanız gerekir, sabitleyiciler, çalışma sırasında yararlı bir aletin varlığını tespit etmeniz gerekir.

Profesyoneller tavan döşemelerini biraz daha büyük miktarda almanızı, yanlış düzeltme, sabitleme sırasındaki evlilik, gölgelerin uyumsuzluğu veya resmin tutarsızlığı için marj yapmalarını önerir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

google.com, pub-5927341824601112, DIRECT, f08c47fec0942fa0google.com, pub-5927341824601112, DIRECT, f08c47fec0942fa0