Dekor yenilemeden hemen önce yapılması gerekenler

EV

Yenilemeden hemen önce yapılması gerekenler

Şimdi yenileme zamanı! Yenilemenin zor bir süreç olduğunu konuştuk. Yeni bir eve taşınmayı planlıyorsanız ve bu evde değişiklikler yapacaksanız, yani evde henüz yaşamadığınız yerde tadilat yapamazsanız ve nesneleriniz orada değilse, diyebiliriz. bu süreçte daha az zorluk yaşayacaksınız. Yaşadığınız evde tadilat yapıyorsanız, bunun sürecin zorluk katsayısı üzerinde doğrudan bir etkisi olacaktır. Çünkü mobilyalarla dolu bir evde yenilemek o kadar kolay değildir. Peki, bu durumda ne tür bir kursu takip etmelisiniz?

Evinizin Dekorasyonuna Katkıda Bulunacak Dekorasyon Önerileri

Yenilemenin evinizi yenilediği ve farklı bir manzaraya sahip olduğu bir gerçektir. Başka bir deyişle, yenileme ve dekorasyon çok yakın kavramlardır. Şimdi, evinizin dekorasyonuna en çok yapılan yenileme doğrultusunda nasıl katkıda bulunabileceğinize bakalım.

• Duvar dekorasyonunu yenileyecekseniz, yani duvarları boyayacak veya duvar kağıdını uygulayacaksanız, trendleri dikkate almalısınız. Örneğin, duvarı farklı bir renkte boyamak, duvarı dekorasyona uygun bir duvar kağıdı ile kaplamak, alanı farklı kılan bir uygulamadır.
• Yenileme yaptığınız alanın küçüklüğünden şikayet ediyorsanız, duvarlarda açık renkleri tercih edebilirsiniz ve mobilyaları odada sayıca fazla olduğunu düşündüğünüz başka bir odaya aktarabilirsiniz.
• Evinizin zeminlerini döşemelerle kaplamak istiyorsanız, döşemelerinizi tüm zemini kaplayanlar yerine ön panelde tutacakları seçebilirsiniz. Ev dekorasyonunda zemin seçiminin çok önemli olduğu unutulmamalıdır. AGT yer döşemeleri, hayalinizdeki dekorasyona ulaşmada en büyük yardımcılarınız arasındadır. Ayrıca, zemin dekorasyonunu tamamlayan süpürgelikler, yenileme sırasında değerlendirmeniz gereken ürünlerdir.
• Aydınlatmanın dekorasyona katkısı da büyüktür. Vurgulamak istediğiniz alanları (örneğin kütüphaneniz) yenilemek istediğiniz odadaki spot ışıklarla aydınlatabilirsiniz. Bu arada, spotlar banyo dolaplarında da çok güzel görünüyor.
• Eviniz ne kadar şık ve düzenli olursa olsun, elektronik cihazların kabloları dağınık bir görünüme neden olur. Bu nedenle yenileme sırasında kullandığınız elektronik ürünlerin kablolarını gizleyebileceğiniz bir alan oluşturma fikrini değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir